O FIRMĚ

Název AQUA-THERMO se objevil na českém trhu již v roce 1990. To když po více než 25 letech práce v oboru jednatel Antonín Šťastný firmu založil. O rok později byla firma rozšířena o společníka Josefa Duba a vznikla AQUA-THERMO, společnost s r.o. Současnými majiteli rodinné firmy jsou manželé Dubovi, dědicové zakládajících jednatelů.

Firma se specializuje na kompletaci dodávek, velkoobchodní a maloobchodní prodej čerpadel tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Na český trh zavedla čerpadla značek CALPEDA a ZENIT, jimž také zajišťuje servis. Zároveň stála u zrodu Asociace odborných velkoobchodů AOV. Jednatel p. Antonín Šťastný byl jejím zakládajícím členem a po řadu let víceprezidentem.

Sídlíme ve vlastním objektu s rozlohu téměř 2000 m2, jenž je výborně dopravně dostupný. Disponujeme vlastním, velmi dobře vybaveným servisem, kde operují zkušení pracovníci schopní řešit problémy i přímo na místě u zákazníka. Najdete nás v ulici Bartoškova 18, Praha 4-Nusle.

V současné době je AQUA-THERMO spol. s. r.o. největším prodejcem tlakových spínačů OEZ Letohrad. Rovněž je také výrobcem čerpadel HERKULES EMC 40 (vibrační jednoduchá čerpadla), která neustále inovuje dle moderních trendů a požadavků zákazníků. Firma zajišťuje vlastní kapacitou i výrobu nahradních dílů a doplňků k montáži čerpadel a domácích vodáren. Součástí servisní a poradenské činnosti jsou náhrady za vyběhlé či nedostupné typy čerpadel.