OPRAVY ČERPADEL

Provádíme servis a opravy čerpadel ve vlastním servisním středisku, nebo u zákazníků. Našimi servisními vozy můžeme dopravit i objemější dodávky do 3,5t. Opravujeme samonasávací, horizontální i vertikální povrchová čerpadla, domácí vodárny, ponorná čerpadla do vrtů a studní, kalová čerpadla, ruční pumpy a další.

Opravy čerpadel výměnou - sleva 30% na nové !

Opravy čerpadel výměnou za Váš dosloužilý kousek, kdy Vám odečteme až 30% z ceny nového čerpadla!


Přineste nám k posouzení Vaše poškozené čerpadlo a v případě, že jeho oprava nebude možná, či rentabilní, nabídneme Vám za něj čerpadlo zcela nové se slevou až 30% ! Vaše vysloužilé čerpadlo navíc ekologicky zlikvidujeme na vlastní náklady.

Opravy čerpadel v našem servisu

Záruční opravy a servis čerpadel značek:


Grundfos, Herkules, Calpeda, Sigma, Wilo, Zenit, Kopro, Pedrollo

Pozáruční opravy a servis čerpadel značek:


Grundfos, Herkules, Calpeda, PCH, Pedrollo, DAB, Sigma, Wilo, Zenit, Kopro, Pedrollo, Slovpump, K+H, Rover, Čerpací technika Brno, Zehnder

U čerpadel těchto výrobců a značek provádíme všechny běžné opravy. Opravujeme čerpadla poškozená chodem na sucho, čerpadla se spáleným motorem v důsledku vniknutí vody, špatného jištění a jiných příčin, čerpadla prasklá mrazem po zimním období, čerpadla poškozená chodem na sucho, běžným či nadměrným opotřebením, provádíme výměny ložisek, mechanických ucpávek a dalších potřebných náhradních dílů, přetěsnění, výměny vadných kabelů a plováků, kompletní repase čerpadel a mnohé další práce. Čerpadla či domácí vodárny po opravě odzkoušíme.

Opravy čerpadel u zákazníka

Opravy domácích vodáren, at stanic, jímek tlakové kanalizace, čerpacích stanic


Záruční i mimozáruční opravy námi dodaných zařízení provádíme na místě přednostně v nejbližším možném termínu.
Opravy provedeme na místě nebo zajistíme demontáž a dopravu do našeho servisu a zpětnou montáž po provedení opravy.